درباره ما

روزنامه همشهری‌ پرمخاطب‌ترين و پر تيراژ‌ترين روزنامه كشور است که ​اولين شماره آن 24 آذر‌ماه 1371 هم‌زمان با ميلاد با‌سعادت حضرت فاطمه زهرا‌(س)‌ منتشر شد. 

علاوه بر این انتشارات همشهری در حوزه نشر مکتوب 379 عنوان کتاب را در زمینه های مختلف منتشر کرده و همچنین در حوزه اطلاع رسانی مجازی سایت همشهری آنلاین،سایت روزنامه و صفحه اینستاگرام همشهری و روابط عمومی همشهری بصورت فعال به اطلاع رسانی می‌پردازند.

چاپخانه همشهری نیز با رویکردی نوین علاوه بر چاپ نشریات در حوزه های مختلف چاپی فعال بوده و انواع دستگاه های چاپ رول، افست و دیجیتال را دارا می باشد. 

در حوزه نیازمندی ها، مخاطبان همشهری می‌توانند بااطمینان از احزار هویت کاربران آگهی های خود را درج کرده و یا آگهی های معتبر دیگر بخش های فعال کشور را از این طریق مشاهده کنند.

گروه مجلات همشهری با رویکردی نو تحت عنوان کتاب مجله از سال 1400 آغاز به فعالیت نموده و محتوایی فاخر را به جامعه علاقه مندان عرضه می کند. همچنین مخاطبان روزانه می‌توانند شاهد یک ضمیمه پر محتوا در روزنامه همشهری تحت عنوان‌های مختلف باشند.

چنانچه امروز با قاطعیت می‌توان گفت:

امروز دیگر همشهری تنها یک روزنامه نیست ، بلکه نهاد مطبوعاتی عظیم چند رسانه ای است و به تصدیق صاحبان نظر ، به یک مکتب تبدیل شده است. همشهری از بسیاری جهات فصلی دیگر در روزنامه نگاری ایران است نه تنها از نظر راه و روش حرفه ای، بلکه از لحاظ تنوع و تکثر نشریات و رسانه های خود.

مدیران عامل موسسه همشهری 

همکاری با همشهری، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید