گروه مجلات همشهری با هدف ايجاد حركتی پرنشاط و جذاب در عرصه مطبوعات كشور اوايل سال 1387 راه‌‌اندازی شده است.از سال 1400 با رویکردی جدید به فعالیت خود در قالب کتاب مجله ادامه داد. اين گروه، مجموعه‌ای از حرفه‌ای ترين مجلات كشور را منتشر می كند. 

 

ماموریت های مجلات همشهری: 

  • مقابله با جریان‌های فکری و فرهنگی معارض موجود در مطبوعات کشور
  • تولید محصولات مطبوعاتی حرفه ای و پر مخاطب در چارچوب اهداف و ارزش انقلاب اسلامی
  • کشف و تربیت نیروهای کارآمد مطبوعاتی وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
  • ارتقاءسطح کمی و کیفی و غنای فرهنگی بازار مطبوعات در کشور
  • تولید خوراک فکری به عنوان یک سبد فرهنگی مطمئن و قابل اعتماد برای استفاده اقشار گوناگون جامعه با سلایق مختلف
  • ایجاد یک جریان قدرتمند و حرفه ای مطبوعاتی که منجر به توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های شهرداری تهران در سپهر رسانه ای شود

همشهری مجله 24

ماهنامه سينمايی همشهری 24 که برای مخاطبان علاقه‌مند به سينما و رسانه‌های تصويری منتشر می شود، يک قرار سينمايی دلنشين و جذاب ماهانه است. مجله‌ای برای آن که مخاطبان دور از هيجانات زودگذر نگاهی تحليلی به سينمای جهان و کشورمان داشته باشند. نقدها و يادداشت‌های خواندنی مجله، فرصتی برای درک و کشف زوايای تازه‌اي از فيلم‌هاي روز مهيا مي‌کند. خوانندگان نه تنها جديدترين خبرهای سينمايي و تلويزيوني روز را مطالعه مي‌کنند بلكه پرونده‌هاي متنوعی که هر شماره در مجله ارائه می شود علاوه بر گرافيک چشم‌نواز و عکس‌های سينمايی جذاب، موضوعاتی را با خواننده طرح می کند که تاکنون کمتر در مجلات مشابه اين حوزه ديده‌اند. پرداخت تصويری هوشمندانه و هدفمند اين مجله برای علاقه‌مندان سينما فرصتی را مهيا می کند تا بيشتر درباره سينما ياد بگيرند. 

شماره های بیشتر این مجله..

خرید مجله همشهری 24

همشهری تندرستی

همشهری تندرستی هرماه منتشر می شود و در يک جمله مي‏خواهد شعار «همه برای سلامت، سلامت براي همه» را به يک خواست عمومی و هرروزه تبديل كند. يعنی هر ماه به يادمان بياورد که داشتن شهری با هوای پاک، آب آشاميدنی و تغذيه سالم، بهداشت روانی و بصری و صوتی، امکان ورزش و تحرک جسمانی، دسترسی آسان به امکانات سلامت و درمان و شهروندانی با جسم و روان سالم حق هميشگی همه ماست. به همين منظور همشهری تندرستی تلاش می کند تا راه و رسم داشتن جسم و روان و جامعه «سالم» و «تندرست» را به مخاطبانش بياموزد و درباره بهداشت، سلامت و درمان آنان اطلاع رسانی دقيق، صحيح و به هنگام داشته باشد. ترويج سبک زندگی مطلوب در راستای سلامت شهروندان، ارتقای سلامت شهروندی با تاکيد بر تغذيه سالم، ارتقای فرهنگ مسئوليت‌پذيری متقابل در خانواده، ارتقای روحيه قناعت و ساده زيستی با تاکيد بر اصلاح الگوی مصرف و ارتقای فرهنگ نظافت و بهداشت فردی و اجتماعی از مهمترين رويكردهای اين نشريه است.

شماره های بیشتر این مجله...

خرید مجله همشهری تندرستی

همشهری تماشاگر

درحال حاضر با وجود تیراژ بالایی که نشریات ورزشی کشور دارند، متاسفانه تنها تعداد معدودی از آنها هستند که به صورت تحلیلی به حوزه ورزش می‌پردازند و سایر نشریات این حوزه، بیشتر به حواشی و جنجال های ورزشی توجه می‌کنند. به این ترتیب جای نشریات تحلیلی و تاثیر گذار در این حوزه واقعا خالی مانده است. نشریه تماشاگر با هدف پر کردن این خلا راهی کیوسک های مطبوعاتی شد و سعی کرد تا راهی جدید در حوزه تحلیلی ورزش باشد.این مجله که هر هفته با خوانندگان خود ملاقات می‌کند،نشریه ای است که رخدادهای ایران و جهان را پوشش می‌دهد. در این نشریه نویسندگان سعی می‌کنند به پشت صحنه ورزش نیز سرک بکشند.

شماره های بیشتر این مجله ...

خرید مجله همشهری تماشاگر

همشهری آیه

برای هر کسی که دغدغه زندگی در جامعه ای دينی دارد و ميخواهد تاثير اعتقاداتش را در تمام اجزای زندگی فردی اش نيز ببيند، ماهنامه همشهری آيه يک فرصت مغتنم است. نشريه‌ای که در تلاش است تا چارچوب‏های نوعی از سبک زندگی پيدا کند که در آن دين حرف اول و آخر را می زند.
همشهری آيه به دنبال يافتن راهی است تا جوان مسلمان ايرانی خودش به دنبال پاسخ پرسش هايش برود و با دست يافتن به سبک زندگی ای مبتنی بر آيات قرآن، تعاليم نورانی اهل بيت و راهنمايی علمای دين، شمايلی از يک فرد نمونه در جامعه‌ای دينی بسازد. سبک زندگی معرفی شده توسط همشهری آيه يک سبک زندگی متعالی برای جوان ايرانی امروز است.

شماره های بیشتر این مجله...

خرید مجله همشهری آیه

همشهری ماه

هدف از انتشار نشريه همشهری ماه ايجاد ارتباط مجموعه همشهری و مديريت شهری با طبقه نخبه، تحصيلكرده و فرهيختگان جامعه است كه اين مهم با رويكرد مرور وقايع و حوادث هر ماه به همراه ارايه پرونده های سياسی ، فرهنگی، اجتماعي و غيره به مخاطبات صورت مي‌گيرد. تلاش برای توليد محتوای فاخر و تحليلی در چهارچوب منافع و مصالح نظام جمهوری اسلامي به دور از سطحی نگری و در افتادن با تعصبات جناحی و گروهی از جمله اهداف نشريه ماه است. جامعه هدف همشهری ماه، دانشجويان، پژوهشگران، روزنامه نگاران و سياستمداران جامعه است. به اين صورت كه از نظر گردانندگان همشهری ماه مطالب اين مجله بايد در سطحی از كيفيت قرار گيرد كه به صورت مرجعی برای پژوهشگران و دانشجويان و علاقه مندان به سياست ايرانی درآيد.

شماره های بیشتر این مجله...

خرید مجله همشهری ماه