سايت خبری همشهری‌آنلاین يكی از پيشگامان روزنامه نگاری آنلاين در ايران است كه در ابتدا با ايده ی اطلاع رسانی و ايجاد يک بانک اطلاعاتی ديجيتال به زبان فارسی ايجاد شد و امروز با دارا بودن ميليونها كاربر روزانه در زمره ی پرمخاطب ترين پايگاه های خبری كشور قرار دارد. اين وب سايت، بستری مطمئن برای توسعه ی ارتباطات تجاری بنگا هها و افزايش ارتباط با مخاطب است. همشهری‌ آنلاین با در اختيار داشتن بزرگترين تحريريه در ميان پايگاه های خبری كشور، ابعاد مختلف فعاليت رسانه ای از جمله انتشار محتوای تجاری و تبليغات مدرن ديجيتال را در قالب وب سايت اصلی، وب سايت های اقماری و شبكه‌های اجتماعی سامان داده است.

همشهری‌آنلاین | شهر دیجیتال شما

قرار است همشهری‌آنلاین شهری همیشه بیدار باشد و خدمات لازم را برای یک زندگی شهری در عرصه‌های خبر رسانی، اطلاع رسانی، آموزش و سرگرمی دنبال کند.
همشهری‌آنلاین که نسخه آنلاین موسسه همشهری است از دوم تیر ۱۳۸۵ فعالیت اینترنتی خود را آغاز کرده است و چندین بخش فعال دارد.
این بخش‌ها در قالب ۲۴ در ۷ کار می‌کنند. این اصطلاح امروز در جهان سایبری یک عبارت رایج است: به روز شدن ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته.
همشهری‌آنلاین با کوشش تیم سختکوشی که در اختیار دارد؛ به تدریج گسترش می‌یابد و در کانون این تغییرات گسترش‌جویانه؛ حرکت به سوی یک سایت تمام عیار سایبر نهفته است.
همشهری‌آنلاین خواهد کوشید تا امکانات مبتنی بر کنش و واکنش دو سویه را در عرصه کاربری‌های الکترونیک به کار بگیرد و خصایص کاربری‌های به روز آنلاین را در کانون امکانات خود بنشاند.
واحدهای این شهر همیشه بیدار که در متن جهان‌شهر اینترنت است، در سه سطح صفحه خانگی، صفحه مقوله و صفحه نهائی طراحی شده و براساس دات نت عمل می‌کند.
اگرمی‌خواهید آخرین عناوین خبری همشهری‌آنلاین را به همراه چکیده‌ای از هر گزارش یا خبر دریافت کنید. با سرویس آر اس اس همشهری‌آنلاین می‌توان به راحتی و بدون نیاز به مشاهده روزانه سایت‌ از محتوا و به روز رسانی بخش‌های گوناگون همشهری‌آنلاین مطلع شد.هدف سرویس rss ارائه سریع اطلاعات و صرفه‌جویی در وقت کاربران است.در همین حال شما می‌توانید تازه‌ترین تحولات و گزارش‌ها و خبرهای مرتبط با خود وب سایت همشهری‌آنلاین را در بخش میز آنلاین ببینید. برای ارائه خدمات و محصولات خود در همشهری‌آنلاین هم به بخش تبلیغات بروید.

راه‌های ارتباط با همشهری آنلاین:

  • ایمیل: info@hamshahrionline.ir

  • تلفن: ۲۳۰۲۳۵۰۱

  • نمابر: ۲۳۰۲۳۵۹۵